Stowarzyszenia szkolne

Go down

Stowarzyszenia szkolne

Pisanie by Mistrz Gry on Czw Paź 25, 2012 6:25 pm


Każdy uczeń, wybiera sobie stowarzyszenie, do którego chce należeć przez trzy lata kaidanowskiej nauki.

Wessen

Patron: Świtezianka
Opiekun:?
Prefekt:?
Wesseni, pełni są chęci do nauki i rozwijania swych umiejętności. W ich przekonaniu najważniejszy jest rozwój intelektualny, oraz neutralizowanie sporów. Jeśli w szkole zmuszani są do przebywania na jakiś spotkaniach organizacyjnych, zazwyczaj siedzą cichutko. Kartkują książki i nie mając zamiaru zabierać głosu, stają się samotną wyspą. Wesseni, mogą sprawiać wrażenie oschłych samotników. Przeczesują teren szkoły niczym duchy, czasem zapominają o tym, że w istocie są ludźmi. Ich pożywieniem jest literatura, napojem dążenie do mądrości. Bywają jednak sympatyczni, trochę odchyleni od rzeczywistości. Lubią swój mikroświat i zazwyczaj niewielu otwierają furtkę, do swego kręgu . W tym stowarzyszeniu na pierwszym miejscu stawiana jest dyscyplina, a tuż po niej konkurencja. Czasami wręcz niezdrowa rywalizacja, wbijająca Wesseńczyków w coraz to większe ambicje. Czy bywają towarzyscy? Ależ oczywiście w końcu do samolubów nie należą. Zadziwiają wyrafinowanym poczuciem humoru i dostojnością. Są opozycją w stosunku do ludzkiej porywczości i radykalnych poglądów.

Mordred

Patron: Hiena
Opiekun:?
Prefekt:?
Zatańczysz jak ci zagrają. Albowiem Mordredzi, to grupa słynąca wręcz z okrutnych metod rekrutacji. Jednak jeśli zostaniesz ich kompanem, wzniosą cię na piedestały. Ubiorą w najlepsze materiały, obdarzą ekskluzywnymi trunkami. Wbrew pozorom, to najbardziej rozbestwione stwory, nie przepuszczą cichemu pierwszakowi. Nie przepuszczą nikomu. Lepiej nie zadzierać? Wystarczy, że się pojawisz w ich polu widzenia, a zmiotą twe marne ciałko i duszę w pył. Podbudują swe i tak za wysoko rosnące ego i dalej będą się panoszyć. Uwielbiają wygody, nikogo nie dziwi widok przeciętnego Morderdyńczyka oddającego się w ręce, prywatnego masażysty. Są ciekawi świata, nowych smaków, widoków. Dlatego też, gdy nie chce im się ruszyć z wygodnej kanapy, ćwiczą mięśnie kciuka nadzwyczajnego, przewijając programy przyrodnicze, w swej najnowszej plazmie. Często ujawnia się w ich zachowaniu hipokryzja podstawowa. Lubią tylko te akcje charytatywne, na których mogą zdrowo poimprezować. Zaś jeśli napotkają żebraka na swej drodze, pogonią go kopiąc w kulawą nogę na pożegnanie.

Kraken

Patron: Chochoł
Opiekun:?
Prefekt:?
Kraina nonsensów, absurdów i śmiechu. Wprost stworzona dla fanatyków kabaretu najwyższej klasy. Krakeni przyjmują pod swe skrzydła każdego. Tu zagrzeje miły kąt niezdecydowana, szara myszka. Rozpanoszy się wybuchowa persona, ze skłonnościami do ciągłego wojowania. Nie da się ukryć, że postrzegani są przez większość nauczycieli i innych stowarzyszeń, za nieuki i hołotę. W końcu sprawiają najwięcej kłopotów. A to ktoś ukradł ziemniaki ze stołówki, a to porozbijał jajka na korytarzu. Przy nich nawet poważna rozmowa staje się, niepoważna. Krytyka? Nie przyjmują jej, na każdą zaczepkę odpowiadają krzykiem, bądź siłą. Lubią wojować nawet o rzeczy, które ich nie interesują. Nie mają specjalnego programu, czy przekonań. Ale często robią wszystko na opak. Jeśli większość jest na tak, oni są na nie. Będą się kłócić dopóki nie wygrają.
Najbardziej ruchliwa i specyficzna grupa, ze względu na mnogość przeróżnych charakterów. Mimo wszystko sympatyczni wodzireje wszelkich eventów i śmiechów, chichów.
" Nie ma takiej siły, która zniszczy, to co w nas"
Solidarni, pewni siebie i swych talentów, lubią być wychwalani i wręcz wielbieni. Niektórzy to szaleni konstruktorzy niebezpiecznych zabawek, niektórzy artyści.
avatar
Mistrz Gry

Liczba postów : 181
Join date : 26/04/2012

Zobacz profil autora http://kaidan.forumpolish.com

Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach